Technisch kader op orde

19 april 2017

Technisch kader is klaar voor het seizoen 2017-2018.

Peter Kerkhof blijft ook het komend seizoen verbonden aan ARC als hoofd Jeugdopleiding.  Hij wordt hierbij ondersteund door Remko Kroon die de (nieuwe) functie van organisatorisch jeugdcoördinator zal gaan vervullen. Daarnaast is in de persoon van Martin van Randeraat een nieuwe onderbouwcoördinator (O11 – O9) voor de selectieteams gevonden. Hij wordt de komende weken door zijn voorganger Wouter van Valen geholpen om alle trainersfuncties  binnen deze categorie ingevuld te krijgen.

Binnen de trainersstaf hebben de nodige veranderingen plaatsgevonden. Zo zijn Remco Tuinenburg en René van Meggelen, evenals keepertrainer Arjan van Heusden toegevoegd aan de A-selectie van de senioren en zijn Jeffrey Kerkhof, Thomas Buur en Niels Overeem gestopt. Daarentegen staan een aantal nieuwe trainers te trappelen om bij de ARC jeugd aan de slag te gaan. Bas Brands, overkomend van Alphense boys krijgt de O19-2 onder zijn hoede. Ilji van der Horst, nu nog verbonden aan de O19-1 van Elinkwijk zal de O17-1 gaan trainen. Luan Kameri, geen onbekende binnen de Alphense voetbalwereld zal de O15-2 met raad en daad bijstaan en O13-1 zal te maken krijgen met Remco Hendriks. Hij heeft gewerkt met selectieteams van gerenommeerde clubs als Argon en Rijnburgse boys. Daarnaast blijven er gelukkig nog een flink aantal bekenden aan de jeugdselectie verbonden. Onderstaand het complete plaatje.

O19-1    Johan Boer en Jan Schaafsma                                                   
O19-2   Bas Brands en Eric Kooijman
O17-1    Ilji van der Horst en Yoeri Verweij                                          
O17-2    Edo van der Kemp en Paul Marck
O15-1    Jeroen Mulders en Wouter van Valen                                   
O15-2    Donald Hessing en Luan Kameri
O13-1    Remco Hendriks, Nick Klerks en Yahya Rahaoui
O13-2    Justine Jansen en Luuk Vandeveen

Door: Cees-Jan van Leeuwen


Nog meer nieuws

20 augustus 2017 ARC 1 gelijk tegen RVVH ARC 1
20 augustus 2017 JO19-1 goed bezig ARC JO19-1
20 augustus 2017 Website 2.0 komt eraan
18 augustus 2017 Er is er een jarig!
18 augustus 2017 Geslaagde voetbaldagen
17 augustus 2017 Beperkte info website
15 augustus 2017 Gelijkspel in Ter Aar Argentiniƫ