Technisch kader op orde

19 april 2017

Technisch kader is klaar voor het seizoen 2017-2018.

Peter Kerkhof blijft ook het komend seizoen verbonden aan ARC als hoofd Jeugdopleiding.  Hij wordt hierbij ondersteund door Remko Kroon die de (nieuwe) functie van organisatorisch jeugdcoördinator zal gaan vervullen. Daarnaast is in de persoon van Martin van Randeraat een nieuwe onderbouwcoördinator (O11 – O9) voor de selectieteams gevonden. Hij wordt de komende weken door zijn voorganger Wouter van Valen geholpen om alle trainersfuncties  binnen deze categorie ingevuld te krijgen.

Binnen de trainersstaf hebben de nodige veranderingen plaatsgevonden. Zo zijn Remco Tuinenburg en René van Meggelen, evenals keepertrainer Arjan van Heusden toegevoegd aan de A-selectie van de senioren en zijn Jeffrey Kerkhof, Thomas Buur en Niels Overeem gestopt. Daarentegen staan een aantal nieuwe trainers te trappelen om bij de ARC jeugd aan de slag te gaan. Bas Brands, overkomend van Alphense boys krijgt de O19-2 onder zijn hoede. Ilji van der Horst, nu nog verbonden aan de O19-1 van Elinkwijk zal de O17-1 gaan trainen. Luan Kameri, geen onbekende binnen de Alphense voetbalwereld zal de O15-2 met raad en daad bijstaan en O13-1 zal te maken krijgen met Remco Hendriks. Hij heeft gewerkt met selectieteams van gerenommeerde clubs als Argon en Rijnburgse boys. Daarnaast blijven er gelukkig nog een flink aantal bekenden aan de jeugdselectie verbonden. Onderstaand het complete plaatje.

O19-1    Johan Boer en Jan Schaafsma                                                   
O19-2   Bas Brands en Eric Kooijman
O17-1    Ilji van der Horst en Yoeri Verweij                                          
O17-2    Edo van der Kemp en Paul Marck
O15-1    Jeroen Mulders en Wouter van Valen                                   
O15-2    Donald Hessing en Luan Kameri
O13-1    Remco Hendriks, Nick Klerks en Yahya Rahaoui
O13-2    Justine Jansen en Luuk Vandeveen

Door: Cees-Jan van Leeuwen


Nog meer nieuws

26 juni 2017 Fit de zomer door ARC JO15-1
24 juni 2017 JO17-3 wint toernooi ARC JO17-3
19 juni 2017 Sponsor-fietstocht
16 juni 2017 Indeling jeugdteams
15 juni 2017 Transfer nieuws
14 juni 2017 Faya event geannuleerd
13 juni 2017 Leden- vergadering akkoord