Transfer nieuws

15 juni 2017

De transfermarkt is bijna gesloten en nieuwe selectie bekend.

Nu de transfermarkt bijna gesloten is kunnen we voor de A selectie de balans opmaken:

In de p/d wedstrijden zette ARC Maarten Reijneveld en Thijs Timmersmans in de etalage. Zij hadden een belangrijk aandeel in de handhaving van ARC. Dit bleef niet onopgemerkt. ADO Den Haag bood onze beide talenten een kans om in het beloftenteam te gaan spelen. Die kans gaan ze pakken; ze jagen hun droom na en dat is hen van harte gegund. Voor ARC natuurlijk heel erg jammer, maar we mogen trots zijn op deze mannen. Deze overgang laat zien dat ARC goed bezig heeft en de jeugd een kans geeft. Dit moet een stimulans voor jeugdspelers zijn om bij ARC alles te geven en te laten zien wat ze kunnen. Thijs en Maarten zijn in hun mening unaniem over ARC: een geweldige club waar ze een prachtige tijd hebben gehad en die ze veel dank verschuldigd zijn. Wij feliciteren Thijs en Maarten met hun 'transfer' en wensen ze heel veel succes!

Uit de A selectie vertrekken ook Charlie Windhorst en Younes Emaangoun. Zij gaan volgend seizoen voetballen bij Nootdorp, dat vorige week hoofdklasser werd. Hen bedanken we voor de tijd die ze bij ons speelden en ook voor hen: veel succes. Ook is gisteren bekend geworden dat Giovanni Lancel, die in het begin van dit seizoen nog deel uitmaakte van de A selectie vertrekt naar Koudekerk. Daar gaat ook Kevin Veltman spelen. Ook hij speelde enige wedstrijden in ARC 1.  Al eerder was bekend dat de volgende spelers ARC gaan of al hebben verlaten: Joey Lauhouh ( Rijnvogels), Maico du Chatinier( Aarlanderveen), Michael de Leeuw ( Sportlust'46) en Jeffrey Beukenholdt ( VELO)

Helaas maakt ook Gert Labots geen deel meer uit van onze selectie. Hij moest noodgedwongen zijn loopbaan beeindigen.

Tegenover het vertrek van deze spelers staat de komst van vijf spelers van buiten ARC. De eerste is een oude bekende: Maurits Splinter, 28 jaar oud en inzetbaar op het middenveld. Hij debuteerde op 27 september 2008 en speelde in totaal 101 wedstrijden in ARC 1 en is afkomstig van Ter Leede. Welkom thuis Maurits!

De tweede nieuwkomer is Huib Oversloot, 19 jaren jong en afkomstig van Jong FC Twente. Deze talentvolle verdediger begon zijn loopbaan bij UVS en speelde ook van ADO Den Haag O17. Ook Huib heten we van harte welkom

Wij hadden al eerder in de spelerscaroussel bericht dat Aaron Balk ( Sparte Nijkerk), Wouter van Valen( Zwammerdam) en Youri Duijsterhof ( Kon.HFC) volgend seizoen de ARC kleuren zullen verdedigen.

Trainer Mark Evers begint op 1 augustus zijn voorbereiding met onderstaande selectie, waaruit uiteindelijk de A selectie gevormd zal worden. De eerste wedstrijd is 8 augustus om 20.00 uur uit tegen Capelle. Op 12 augustus is op Zegersloot Swift de tegenstander in de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2017-2018

Aaron Balk                                             
Bryan de Heer
Calvin Hoogstraten
Daan van Leeuwen
Daniel Buijnink
Davey Grimellius
Derek Prins
Huib Oversloot
Jop Knoester
Kenno Kleijn
Killian Bouwhuis
Luuk Samsom
Machiel van Maarseveen
Mats Borst
Maurits Splinter
Melvin Huiskamp
Neal Arnoldus
Nick Klerks
Niels de Vogel
Niels de Vries
Robin de Heij
Stefan den Horder
Thomas Lamberts
Tim van de Dool
Tim Heikoop
Tom Reyneveld
Valentijn Oudijk
Wouter van Valen                                                                                                                                                                                        Youri Duijsterhof

Op donderdagavond bleef het stil en dus gaan we het volgend jaar doen met deze 28 toppers.

Door: Nick Bouman


Nog meer nieuws

20 augustus 2017 ARC 1 gelijk tegen RVVH ARC 1
20 augustus 2017 JO19-1 goed bezig ARC JO19-1
20 augustus 2017 Website 2.0 komt eraan
18 augustus 2017 Er is er een jarig!
18 augustus 2017 Geslaagde voetbaldagen
17 augustus 2017 Beperkte info website
15 augustus 2017 Gelijkspel in Ter Aar Argentiniƫ