Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
72 1 ARC 1 Achilles Veen -
78 2 ARC 35+1 Voorschoten`97 35+2 -
2 3 sv Zuid West DH 4 (zaal) ARC 1 (zaal) 5 - 10
3 4 ZVV Den Haag 9 (zaal) ARC 2 (zaal) 11 - 2
45 5 Rijnvogels, fc 2 ARC 2 -
7 6 ARC 3 (zaal) Lugdunum 8 (zaal) -
47 7 Koudekerk 2 ARC 4 -
68 8 ARC 5 CVC Reeuwijk 3 -
79 9 ARC 7 Rohda '76 4 -
76 10 RCL 7 ARC 8 -
73 11 Moordrecht 2 ARC 9 -
81 12 Quick Boys 9 ARC 10 -
66 13 ARC 11 Linschoten 2 -
5 14 Bodegraven 2 ARC 12 1 - 3
77 15 ARC 12 EMM'21 5 -
60 16 TAVV 6 ARC 13 -
61 17 Aarlanderveen 3 ARC 15 -
67 18 ARC 16 Woerden 4 -
26 19 ARC G1 dvv Delft G3 -
4 20 Koudekerk JO19-1 ARC JO19-1 5 - 1
49 21 Nicolaas Boys JO19-1 ARC JO19-1 -
62 22 FC Dordrecht O18 ARC JO18-1 -
64 23 Rijnstreek JO18-1 ARC JO18-2 -
70 24 ARC JO18-3 Rijnsburgse Boys JO18-2 -
6 25 ROAC JO18-1 ARC JO18-3 3 - 4
56 26 ARC JO17-1 Quick JO17-1 -
43 27 Olympia JO16-1 ARC JO16-1 -
31 28 WDS JO16-1 ARC JO16-2 -
46 29 Alphia JO16-1 ARC JO16-3 -
69 30 ARC JO16-4 Hazerswoudse Boys JO16-2 -
32 31 ARC JO15-1 Quick JO15-1 -
65 32 Olympia JO15-1 ARC JO15-2 -
55 33 ARC JO15-3 Woubrugge JO15-1 -
25 34 EMM'21 JO15-3 ARC JO15-4 -
33 35 ARC JO15-5 Alphia JO15-3 -
18 36 ARC JO14-1 Buitenveldert sc. JO14-1 -
53 37 ARC JO14-2 Nicolaas Boys JO14-1 -
54 38 ARC JO14-3 Alphense Boys JO14-3 -
23 39 Olympia JO14-2 ARC JO14-4 -
21 40 ASW JO14-1 ARC JO14-5 -
42 41 Olympia JO13-1 ARC JO13-1 -
15 42 ARC JO13-3 S.V. Kickers '69 JO13-1 -
40 43 Linschoten JO13-1 ARC JO13-4 -
16 44 ARC JO13-5 Alphense Boys JO13-3 -
37 45 Alphen JO13-3 ARC JO13-6 -
24 46 Alphen JO13-2 ARC JO13-7 -
17 47 ARC JO13-8 Be Fair JO13-4 -
44 48 Alphia JO12-1 ARC JO12-1 -
48 49 Nicolaas Boys JO12-1 ARC JO12-2 -
13 50 ARC JO12-3 Gouda JO12-2 -
14 51 ARC JO12-4 Rohda '76 JO12-2 -
8 52 EMM'21 JO12-3 ARC JO12-5 -
63 53 ARC JO12-6 Hazerswoudse Boys JO12-2 -
9 54 FC Oudewater JO11-1 ARC JO11-1 -
20 55 Woerden JO11-1 ARC JO11-2JM -
11 56 ARC JO11-3 Alphen JO11-1 -
52 57 ARC JO11-4 Nieuwkoop JO11-2JM -
28 58 ARC JO11-5 ESTO JO11-2JM -
39 59 Nicolaas Boys JO11-1 ARC JO11-6 -
10 60 Groeneweg JO11-3 ARC JO11-7 -
29 61 ARC JO11-8 BSC '68 JO11-5 -
12 62 ARC JO11-9 Nieuwkoop JO11-3JM -
71 84 ARC MO20-1 Koudekerk MO20-1 -
58 85 ARC MO17-1 Bernardus MO17-1 -
35 86 ARC MO15-1 Woerden MO15-1 -
57 87 ARC MO15-2 DSO MO15-1 -
27 88 Hillegom sv MO15-2 (9-tal) ARC MO15-3 -
36 89 ARC MO15-4 Nicolaas Boys MO15-1 -
19 90 ARC MO13-1 PPSC MO13-1 -
34 91 ARC MO13-2 Altior MO13-1 -
51 92 Bernardus MO13-1 ARC MO13-3 -
38 93 Gouderak JO11-1 ARC MO11-1 -
22 94 ARC MO11-2 Hazerswoudse Boys JO11-1 -
30 95 ARC MO11-3 Bernardus MO11-1 -
59 96 ARC O23-1 Sparta (AV) O23-1 -
80 97 ARC O23-2 FC Lisse O23-4 -
75 98 Nieuwkoop O23-2 ARC O23-3 -
74 99 Woerden O23-4 ARC O23-4 -
1 100 Lugdunum VR1 (zaal) ARC VR1 (zaal) 6 - 1
41 101 ARC VR1 VEP VR1 -
50 102 Nieuwkoop VR1 ARC VR2 -
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!

  • OPGERICHT IN 1927
  • 1890 LEDEN
  • 112  TEAMS
  • Lid worden? Klik hier
  •  NL34RABO0301629188

Sv ARC
Sportpark Zegersloot
Olympiaweg 6
2406 LG Alphen aan den Rijn