Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 14:30 ARC 1 Rijsoord
30 okt 16:15 ARC 35+1 Woubrugge 35+1
1 nov 21:00 SJZ 4 (zaal) ARC 1 (zaal)
30 okt 11:45 ARC 2 Capelle 2
30 okt 12:00 Soccer Boys 2 ARC 3
30 okt 11:00 Ter Leede 3 ARC 4
30 okt 12:30 Schoonhoven 2 ARC 5
30 okt 14:15 ARC 6 Moerkapelle 2
30 okt 12:00 WDS 2 ARC 7
30 okt 14:15 ARC 8 Alphense Boys 2
30 okt 14:30 Alphen 2 ARC 10
30 okt 16:15 ARC 11 FC Oudewater 4
30 okt 13:00 DSO 5 ARC 12
30 okt 15:00 FC Lisse 6 ARC 13
30 okt 16:15 ARC 14 Sporting Leiden 7
30 okt 10:30 Rohda '76 7 ARC 15
30 okt 12:30 BSC '68 6 ARC 16
30 okt 16:15 ARC 17 Floreant 7
30 okt 14:15 ARC 18 Rohda '76 8
30 okt 15:00 Sportief 2 ARC 19
30 okt 11:45 Alphense Boys G1 ARC G1
30 okt 10:00 Nieuwenhoorn JG1JM ARC JG1
30 okt 14:15 ARC JO19-1 Teylingen JO19-1
30 okt 12:15 Alphia JO19-1 ARC JO19-2
30 okt 12:15 ARC JO19-3 ONA JO19-1
30 okt 14:15 ARC JO18-1 Voorschoten`97 JO18-1
30 okt 16:45 SJC JO18-1 ARC JO18-2
30 okt 12:15 ARC JO17-1 Buitenveldert sc. JO17-1
30 okt 9:45 Warmunda, sv JO17-1 ARC JO17-2
30 okt 12:15 ARC JO17-3 BSC '68 JO17-2
30 okt 14:30 Quick Boys JO16-2 ARC JO16-2
30 okt 12:15 ARC JO16-3 Rohda '76 JO16-2
30 okt 10:15 ARC JO15-1 Wilhelmus JO15-1
30 okt 10:15 ARC JO15-4 Meerburg, JO15-3JM
30 okt 12:15 ARC JO15-5 Alphense Boys JO15-3
30 okt 10:15 ARC JO14-1 Excelsior M. JO14-1
30 okt 15:40 Meerburg JO14-5 ARC JO14-2
30 okt 8:30 ARC JO14-3 TAVV JO14-1
30 okt 8:30 ARC JO14-4 Meerburg JO14-4
30 okt 11:15 Bloemendaal JO13-1 ARC JO13-1
30 okt 11:00 Woerden JO13-1JM ARC JO13-2JM
30 okt 9:00 RVC '33 JO13-1 ARC JO13-3
30 okt 8:30 ARC JO13-4 Altior JO13-1
30 okt 9:45 Sportlust '46 JO13-2 ARC JO13-5
30 okt 10:15 ARC JO13-6 Alphen JO13-2
30 okt 8:30 FC Oudewater JO12-1 ARC JO12-2
30 okt 9:00 Hazerswoudse Boys JO12-1 ARC JO12-3
30 okt 12:15 ARC JO12-4 Schoonhoven JO12-2
30 okt 13:45 ARC JO12-5 BSC '68 JO12-2
30 okt 10:00 ARC JO12-6 Rohda '76 JO12-2
30 okt 10:00 ARC JO12-7 Sportlust '46 JO12-6JM
30 okt 8:30 Woerden JO11-1 ARC JO11-2
30 okt 11:20 Meerburg JO11-4 ARC JO11-3
30 okt 13:45 ARC JO11-4 Rohda '76 JO11-1
30 okt 8:30 ARC JO11-5 VEP JO11-3
30 okt 12:15 ARC JO11-6 Nicolaas Boys JO11-1
30 okt 10:30 Foreholte JO10-1 ARC JO10-1
30 okt 9:45 ARC JO10-2 Nieuwkoop JO10-1
30 okt 11:00 ARC JO10-3 Valken'68 JO10-1
30 okt 11:00 ARC JO10-4 Gouda JO10-2
30 okt 11:00 ARC JO10-5 Nieuwerkerk JO10-4
30 okt 8:30 Rohda '76 JO10-1 ARC JO10-6JM
30 okt 11:00 ARC JO10-7JM Siveo '60 JO10-2
30 okt 9:45 ARC JO10-8 Sportlust '46 JO10-4
30 okt 9:45 ARC JO10-9 CVC Reeuwijk MO10-1
30 okt 8:30 ARC JO9-1 RCL JO9-1
30 okt 10:15 ROAC JO9-1 ARC JO9-2
30 okt 8:30 Alphen JO9-2 ARC JO9-3
30 okt 9:45 ARC JO9-4 TAVV JO9-1
30 okt 8:30 ARC JO9-5JM Aarlanderveen JO9-1
30 okt 8:30 ARC JO8-1 DWO JO8-1
30 okt 8:30 Sportlust '46 JO8-1 ARC JO8-3
30 okt 8:30 ARC JO8-4 Kamerik JO8-1
30 okt 9:00 Altior JO8-1 ARC JO8-6
30 okt 10:15 ST Ter Leede/Teylingen MO19-1 ARC MO19-1
30 okt 15:00 VEP MO17-2 ARC MO17-1
30 okt 10:15 ARC MO15-1 Bernardus MO15-1
30 okt 10:00 Floreant MO15-1 ARC MO15-2
30 okt 13:00 VEP MO15-1 ARC MO15-3
30 okt 8:30 ARC MO13-1 FC Lisse MO13-1
30 okt 9:00 Alphense Boys MO13-1 ARC MO13-2
30 okt 8:30 ARC MO13-3 DONK MO13-1
30 okt 10:30 Alphen JO11-2 ARC MO11-1
30 okt 8:30 ARC MO11-4 TAVV MO11-1
30 okt 11:45 Jodan Boys, de O23-1 ARC O23-1
30 okt 16:15 ARC O23-2 Olympia O23-1
30 okt 11:00 ARC VR1 Sleeuwijk VR1
29 okt 19:30 Kamerik VR30+1 ARC VR30+1
29 okt 20:00 ARC VR30+1 TAVV VR30+1
29 okt 21:00 TAVV VR30+1 ARC VR30+1
29 okt 20:00 ARC VR30+1 Alphia VR30+1
29 okt 21:00 Kamerik VR30+1 ARC VR30+1
29 okt 22:00 NSV'46 VR30+1 ARC VR30+1
29 okt 21:30 ARC VR30+1 Alphia VR30+1
29 okt 21:30 ARC VR30+1 NSV'46 VR30+1
30 okt 14:15 ARC VR2 Woubrugge VR1
30 okt 14:30 Floreant VR1 ARC VR3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!

  • OPGERICHT IN 1927
  • 1780 LEDEN
  • 104  TEAMS
  • Lid worden? Klik hier
  •  NL34RABO0301629188

Sv ARC
Sportpark Zegersloot
Olympiaweg 6
2406 LG Alphen aan den Rijn