11 februari 10:15 Jullie hebben er even op moeten wachten maar er is weer nieuws van het spelersfront.meer »
31 januari 21:15 Aanstaande dinsdag komen er in de persconferentie zo goed als zeker nog geen versoepelingen in de maatregelen voor de sport. Dat maakt de kans op voortgang van de reguliere competities die in oktober werden stopgezet steeds kleiner. Maar regeren is vooruitzien.meer »
30 januari 16:30 In de afgelopen week heeft de nieuwe A selectie weer meer contouren gekregen. We hebben twee ‘verlengers’, een ‘terugkomer’ uit eigen gelederen, een vertrekker, maar we beginnen met verrassend nieuws over nog een terugkerende speler: meer »
23 januari 6:30 Wederom is er nieuws van het spelersfront. Donderdagavond na de training meldde een speler aan trainer Mark Evers dat hij ook volgend seizoen in het rood en zwart zal spelen en een uur later diende de eerste nieuwkomer van een andere vereniging zich aan. Alle reden dus voor de 3e spelerscarrousel.meer »
21 januari 10:00 Hier is de 2e editie van de Spelerscarrousel. Ditmaal vier spelers die te kennen geven te blijven; een nieuwkomer, maar ook het nieuws dat we twee spelers volgend seizoen niet terug gaan zien in de A selectie. meer »
14 januari 20:00 Voor ARC begint het nieuwe jaar traditiegetrouw met het trainingskamp op Tenerife en daar vinden dan ook altijd de eerste gesprekken plaats met alle spelers waarin gesproken wordt over het komende seizoen. Op de site laten we dan weten, wie er blijven en van wie we afscheid gaan nemen. Geen trainingskamp op Tenerife, maar de gesprekken zijn wel gestart. Vandaag aflevering 1 van de ‘Spelerscarrousel’ met daarin louter mooi nieuws. meer »
30-12 Op valreep van 2020 nog goed nieuws!!
03-12 Nieuwe indeling ARC 1
10-10 ARC is de gelukkigste
20-09 Van niemand meer onder de indruk
23-08 +Update+ ARC maakt sterke indruk
03-08 Programma ARC 1 bekend
29-02 ARC kansen, Smitshoek goals
09-02 Spannende 0-0 in Veen
02-02 +Update+ Sensationele start goed voor 3 punten
26-01 ARC geeft koploper prima partij
15-12 +Update+ ARC blijft verbazen
08-12 +Update+ Dik verdiend punt
01-12 ARC onmachtig
23-11 +Update+ Dikverdiende winst
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.